Loosime Eesti Päevalehe tellijatele 

10 VIP piletit muusikalile 

Kalmer Tennosaar oli üks Eesti esimesi poptähti, kelle sametine hääl viis une tuhandetelt naistelt. Pärast seda, kui Kalmerist sai Eesti Televisiooni esimene meesdiktor, vallutas ta peagi kõik suuremad estraadilavad nii siin- kui sealpool Nõukogude Liidu riigipiiri.


Eriti kuulsaks sai ta bel canto stiilis itaalia lauludega: Cuccucia, Solenzara, Volare jpt. Tuntust lisasid ka Karulaane jenka, Ristikhein, Postipoiss, Just nii, kui enne, Jamaika hällilaul, Vana klaver ja palju teisi laule. Enneolematult suur populaarsus saabus aga laste laulukonkursiga „Entel-tentel“, mis oli üks paljudest muusikasaadetest, mida "onu Kalmer" tollases noorukeses ETV-s toimetas ja juhtis.


See on lugu vastamata armastuse elukestvast valust ja romantilistest unistustest, liivajooksnud suhetest, suurest ja väikesest õnnest.

Kutsume Sind selle suve kõige oodatumale muusikalile!

12 etendust Kiidjärve mõisapargis 

Põlvamaal 31.07–16.08.2020

PEAOSADES: Sepo Seeman ja Kalle Sepp

OSADES: Peeter Oja, Inga Lunge, Liina Tennosaar jt.

PILETID

Sündmuse piletid ja täpsema info leiad Piletilevist

Eesti Päevaleht loosib viiele Eesti Päevalehe tellijale VIP piletid kahele väärtusega 94,9 € tk/13.08 toimuvale etendusele.

Pakett sisaldab lisaks parimatele istekohtadele ka toitlustust Event Cateringilt.


10

 x

3

Event Cateringi stiiliks on uus Põhjamaa köök – lihtne, üllatav, maitsev ja ilus. Vana Klaveri erimenüü on saanud inspiratsiooni antud ajastust. Arvestatud on etenduse asukohaga ja miljööga, seega pakutakse kohalikku ja lihtsat, aga samas ülimaitsvat toitu. 

REGISTREERU LOOSI

Eesti Päevalehe tellijale

KAMPAANIA TINGIMUSED

 1. Kampaania kestab 15.06–24.07.2020.
 2. Kampaania perioodil saab Eesti Päevalehte tellida erihinnaga – 3 kuud 30 € (tavahind 37,55 €).
 3. Kampaania raames loositakse viiele Eesti Päevalehe telliatele 2 VIP piletit muusikalile "Vana klaver ehk suusabaasis on tantsupidu", mis toimub 13.08.2020 kell 19.00 Kiidjärve mõisapargis. Võidupakett sisaldab parimaid istekohti ning toitlustust Event Cateringi poolt enne etendust ja vaheajal.
 4. Kampaania auhinda ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
 5. Sündmust korraldab ja piletid paneb välja Thors Films OÜ, info@thorsproduction.ee.
 6. Kampaanialoosis saavad osaleda kõik Eesti Päevalehe paber- ja digilehe tellijad, kellel on 24.07.2020 seisuga kehtiv lehetellimus ja kes on end kampaanialoosi registreerinud. Registreeruda saab aadressil epl.ee/vanaklaver.
 7. Võitjad selguvad 27.07.2020 ja nendega võetakse ühendust telefoni või e-posti teel ja nende nimed avaldatakse kampaanialehel aadressil epl.ee/vanaklaver.
 8. Loosimisel osalemiseks on vaja esitada kampaanialehel järgmised andmed: ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, telefon ja postiaadress, kuhu on tellitud Eesti Päevaleht. Ees- ja perekonnanimi on vajalik isiku tuvastamiseks. E-posti aadressi ja telefoni on vaja võitjaga ühenduse võtmiseks. Postiaadressi on vaja lehetellimuse tuvastamiseks.
 9. Kampaaniat korraldab ja andmete vastutav töötleja on Ekspress Meedia AS, registrikood 10586863, asukoht Narva mnt 13, 10151 Tallinn. 
 10. Korraldajal on õigus teha kampaania reeglites muudatusi või täpsustusi, teavitades sellest üldsust kampaanialehel epl.ee/vanaklaver.
 11. Loosimises ei või osaleda Ekspress Meedia töötajad.
 12. Korraldaja andmekaitsetingimused, küpsiste kasutamise põhimõtted ja volitatud töötlejate nimekiri on kättesaadav veebilehel https://www.ekspressmeedia.ee/andmed/.
 13. Kampaania korraldajal on õigus vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel kampaania ühepoolselt katkestada, teavitades sellest avalikkust viivitamatult kampaanialehel epl.ee/vanaklaver
 14. Kõik pretensioonid kampaania korraldamise või läbiviimise kohta tuleb saata korraldajale aadressile Narva mnt 13, 10151 Tallinn, märksõnaga „Eesti Päevaleht Vana klaver“ või Ekspress Meedia klienditoe e-posti aadressile klienditugi@ekspressmeedia.ee.
 15. Lisainfo sündmuse "Vana klaver" kohta: info@thorsproduction.ee.
 16. Kõik kampaaniat puudutavad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigi seadusandluse alusel.