Tervis Plussiga kergemalt kevadesse

Telli ajakiri Tervis Pluss ja saad

kaasa kingituse!

Elustiiliajakiri Tervis Pluss

6 kuud 19.90 või püsitellimus 3.95 kuus + kingitus!


Ajakirjast leiad:

 • Praktilised nõuanded ja nipid tervislikumaks eluks
 • Inspireerivad persoonilood
 • Toitumisnõuanded ja retseptid


Kingituse paneb välja nutika kokkaja lemmikpood Apelsin, www.kodusvajalik.ee

Ajakiri Tervis Pluss on inspireerinud lugejaid tervislike eluviiside edendamisel juba 18 aastat. Meie lehekülgedelt leiad põnevad persoonilood, kaasahaaravad kolumnistid, mitmekülgsed psühholoogiateemad ja ka palju häid trenni ja toitumisnippe.


Anname igas numbris väikese müksukese, kuidas leida sobiv trenn, kus käimine ei tähenda tahtejõuproovi, vaid magusat ootust. Iga kuu avaldame täpse menüü, et võtta kaalust alla, ja mõtleme koos Sinuga, milline on toitumisviis, mis annaks just Sulle energiat.


Kampaania tingimused:

 1. Tellides kampaania käigus ajakirja Tervis Pluss nõustud kampaania tingimustega.
 2. Kampaania kestab 01.03.2019 kuni 30.06.2019. Kingitusi hakkame väljastama alates 15.04.2019.
 3. Tasuta kingituse saamise eelduseks on vähemalt 6kuuline tellimus või 6 kuu pikkune e-arve püsimakselepinguga ajakirja Tervis Pluss tellimus. Tellijal, kes on tasuta kingituse vastu võtnud, kuid soovib enne 6 kuu möödumist lepingu korraliselt lõpetada, tuleb hüvitada kingituse turuväärtus.
 4. Kingituse paneb välja Dekolust OÜ. 
 5. Kingituse saab kätte Ekspress Meedia kontorist Tallinnas, Narva mnt 13 1. korruselt E-R kell 9-17 alates 15.04.2019. E-arve püsimakselepinguga tellijad saavad kingituse kätte pärast esimest kuumakset. Soovi korral saadame kingituse Itella Smartpost'i automaati (lisandub kulu 2.80€ paki kätte saamisel) - palume valiku teha tellimust vormistades.
 6. Tellimiskampaania kingitustele on võimalik järgi tulla kuni 2 kuu jooksul pärast kampaania lõppu. Kui kingitusele ei ole järgi tuldud kahe kuu möödudes, siis loetakse kampaanias osalenu auhinnast loobunuks.
 7. Andmete töötlejaks on AS Ekspress Meedia.
 8. Kampaania käigus kogutakse tarbijalt järgmisi andmeid nimi, aadress, telefoninumber ja e-mail. Andmeid on vaja ajakirja ja kingituste kättetoimetamiseks.