Ilmub mais!

Mahukast eriajakirjast leiad hommiku-, lõuna- ja õhtusööke. 

Segame, keedame, vokime, praeme ja küpsetame. Pastast prae ja kookideni. 


Toit poole tunniga valmis saada? See pole sugugi raske, kui sul on olemas paras hulk ideid. Kuigi alati aitab väga kiiretel õhtutel hädast välja mõni kiire pastaroog või hakklihakaste, ei pea üldsegi üksnes nendega piirduma. Näiteks kala küpseb väga kiiresti, isegi koogi saab nibin-nabin poole tunniga küpsetatud ja sellest suurema aja moodustab ka koogi ahjus oldud aeg. 


Vahel tekib mõni hea mõte hoopis poes, kui näed eriti värskes olekus köögivilju või lihatükki. Ka siis saab nii mõndagi poole tunniga valmis meisterdada. Ja poes käimine on hea ja kiire toidu puhul veel eriti oluline, sest kärmed töötlusvõtted paljastavad tooraine kehva kvaliteedi kohe.


Uuest mais ilmuvast Oma Maitse eriväljaandest leiad häid soovitusi nii kiirkäigul poes käimiseks kui ka ideid eelroogade, kiirete hommikusöökide, suppide, taimetoitude, liha, kala, magustoitude ja küpsetiste valmistamiseks. 


5,99 €

poest ostes 6,99 €

Ise tehtud toit on alati kõige tervislikum!

Saad inspiratsiooni, kuidas iga päev perele maitsev ja tervislik kodutoit valmistadaEtte tellides on ajakiri soodsam ja

jõuab mugavalt Sinu postkasti 

Osaled Fiskarsi auhinnaloosisKõikide ettetellijate vahel loosime välja mittenakkuva pinnakattega erinevateks küpsetus- ja praadimistöödeks mõeldud Fiskarsi Hard Face’i küpsetuskastruli (2,5 l), omletipanni, kaanega haudepanni ja suure praepanni. 

Komplekti väärtus: 270 €. 

Kampaaniatingimused:

1. Tellides kampaania käigus ajakirja Oma Maitse eriajakirja Poole Tunni Road, nõustud kampaaniatingimustega.

2. Kampaania kestab 05.03.2020 kuni 13.05.2020.

3. Eriajakiri Poole Tunni Road ilmub 13.05.2020. Ettetellijad saavad ajakirja mugavalt oma postkasti. Tellides on hind 5,99 € ja see sisaldab ka postikulu (hind poes hakkab olema 6,99 €).

4. Erinumbri ettetellijate vahel loositakse välja Fiskarsi Hard Face’i komplekt, kuhu kuuluvad küpsetuskastrul (2,5 l), omletipann, kaanega haudepann ja suur praepann. Komplekti väärtus on 270 €. Kingituse paneb välja Fiskars (www.fiskars.ee).

5. Tellimiskampaania võitja loositakse välja 13.05.2020 ja võitja nimi avalikustatakse kampaanialehel omamaitse.ee/pooletunnitoad. Võitjaga võtame personaalselt ühendust 14 tööpäeva jooksul, et kokku leppida auhinna kättesaamine. 

6. Andmete töötlejaks on AS Ekspress Meedia.

7. Kampaania käigus kogutakse tarbijalt järgmisi andmeid: nimi, aadress, telefoninumber ja e-posti aadress. Andmeid on vaja ajakirja ja kingituse kättetoimetamiseks.