Palju õnne! Võtame peagi võitjatega ühendust. Äitäh kõikidele väikestele joonistajatele!

Ühelt poolt on see tähtis tiitel, mille saab igal aastal ainult üks ema, kes on tiheda sõela läbinud. Teisalt on sõnapaar aasta ema just tiitli täiuslikkuse kriteeriumite tõttu saanud iroonilise maigu – emad lisavad selle hashtag’ina, kui postitavad sotsiaalmeediasse midagi endast, mis stereotüüpsele „hea“ ema standardile ei vasta.

Ükski laps aga ei hinda oma ema täiuslikkuse ja eksimatuse kriteeriumite alusel, vaid armastuse järgi, mida ta tunneb. Ainult sinu laps saabki sulle emana hinnanguid anda ja tema jaoks oled sa igal aastal aasta ema, maailma parim ema! Iga ema väärib aasta ema tiitlit. Sina, sina ja sina ka!


Õnneliku ja terve pere valem on julgus ja vabadus teha valikuid just enda pere vajadustest lähtudes.

Kui tunned, et Sinu valikud laste kasvatamise osas ei vasta normidele, aga teie pere jaoks on just nii kõik väga hästi, siis jaga meiega oma lugu perejakodu@perejakodu.ee ja sotsiaalmeedias kasuta julgelt hashtag`i #aastaema #perejakodu ja tõstame koos selle teema osas teadlikkust. Usume enda valikutesse ja austame teiste omasid! Vähem vaenulikkust ja rohkem armastust! 


#aastaema #momshaming

#perejakodu #bredenkids

Viis populaarseimat AASTA EMA joonistuse autorit saavad kingituseks enda joonistatud pildiga t-särgid


Kõik Pere ja Kodu tellijad saavad registreerida ennast Breden Kidsi komplekti loosi, kuhu kuuluvad tähekestega Breden Kidsi särk ja müts-sall ning veekindlate detailidega dressipluus ESPEN ja -püksid ENZO. Nendega on lasteaia mänguväljakul mõnus liugu lasta ja liivakastis tunnelit kaevata. Dresside ilmastikukindlad osad muudavad need väga praktiliseks, sest vett-hülgavad kangadetailid annavad lapsele võimaluse nautida mängu täiel rinnal, sest jätavad küünarnukid, pepu ja põlved kuivaks. Eriti hea uudis ka lapsevanematele – dresse on imelihtne hooldada, sest igapäevaseks puhastamiseks piisab, kui dresside niiskuskindlad kohad lapiga üle tõmmata ning porist ja mullast puhtaks pühkida.

 


AUHINNAD

Kampaaniatingimused:

1. Kampaania periood 01.03–31.05.2020.

2. Joonistusvõistlusel osalemiseks tuleb saata oma lapse joonistus meile enne 31.03.2020. Tee lapse joonistusest foto (maht 1–10 MB) ja lae see üles kampaanialehel perejakodu.ee/aastaema või saada e-postile konkurss@perejakodu.ee.

3. Joonistusvõistlusel saavad osaleda kuni 10aastased lapsed. Asi selles, et kõige suuremad Breden Kidsi särgid on pikkusele 140 cm.

4. Joonistusvõistluse žürii (Pere ja Kodu toimetus) valib välja 20 vingeimat AASTA EMA joonistust ning lõplikud viis võitjat otsustab rahvahääletus, mis toimub Pere ja Kodu Facebooki lehel (06.–12.04.2020). Võitjate nimed avaldame perejakodu.ee veebis ning 13.04.2020 ka kampaanialehel perejakodu.ee/aastaema. Võitjatega võtame otse ka ühendust, et kokku leppida auhindade kättesaamine. Võitjad saavad auhinnaks enda joonistatud pildiga Breden Kidsi T-särgid. Särkidele organiseerib pildid Pere ja Kodu.  Võitjate tööd avaldame Pere ja Kodu ajakirja mainumbris.

5. Kampaania perioodil saavad kõik Pere ja Kodu ajakirja tellijad registreeruda Breden Kidsi õueriiete komplekti loosi. Komplekti kuuluvad õuedressipüksid ja dressikas, tähekestega pluus ja müts-sall (värv on halli ja sinisega). Loosimine toimub 31.05.2020 ja võitja avalikustatakse kampaanialehel perejakodu.ee/aastaema. Võitjal peab olema 31.05.2020 seisuga kehtiv Pere ja Kodu ajakirja tellimus. Võitjaga võetakse personaalselt ühendust, et kokku leppida auhinna kättesaamine.

6. Kampaania perioodil saab Pere ja Kodu ajakirja tellida erihinnaga: 6 kuud 18,9 € (tavahind 22,05 €), 12 kuud 33,9 € (tavahind 42,65 €) või PML 3,15 € (tavahind 3,95 €).

7. Tellides kampaania perioodil Pere ja Kodu ajakirja, saab tellija kingituseks 10 € väärtuses Breden Kidsi kinkekaardi, mida saab kasutada bredenkids.ee lehel kvaliteetsete kodumaiste riiete ostmisel. Kinkekaart saadetakse tellijale hiljemalt 14 päeva jooksul peale tellimuse vormistamist elektrooniliselt e-postile. Kinkekaardid kehtivad kuni 30.06.2020.

8. Tellides kampaania käigus ajakirja Pere ja Kodu, nõustud kampaaniatingimustega.

9. Kampaania käigus kogutakse tarbijalt järgmisi andmeid: nimi, telefoninumber, aadress ja e-posti aadress. Andmeid on vaja ajakirja ja auhinna kättetoimetamiseks. Andmete töötlejaks on AS Ekspress Meedia.

10. Lisainfo: klienditugi@ekspressmeedia.ee või tel 680 4444.