Telli ajakiri ja saad kingituseks kaasa

Mimi Disaini 10 €

kinkekaardi.

Mimi naistekleidi võitis HELIS KÜLAOTS.

Palju õnne! Võtame ise võitjaga ühendust.

Pere ja Kodu on Eesti suurim pereajakiri, mis tähistab tänavu juba oma 25. aastapäeva. Ajakiri on Sinu kõrval ja Sulle toeks ning räägib ausalt ja mitmekülgselt nii pereelu rõõmsatest kui ka keerulisematest tahkudest. Jagame nippe ja nõu, inspiratsiooni ja ideid ning puudutavaid kogemuslugusid sünnitustest, laste tervisest ja kasvatamisest ning julgustame Sind valima erinevate valikuvõimaluste seast oma perele sobivaim eluviis.


Kellele? Pere ja Kodu on Sulle ideaalne lugemine, kui Su peres kasvab üks või mitu last. Igast ajakirjanumbrist leiad elulisi lugusid 0-14aastaste laste ja peresuhete kohta.

Miks tellida?

• Ajakiri on abiks ja toeks lastekasvatamise keerukal ja lõbusal teekonnal;

• Pakume nippe ja ideid, kuidas koos lastega oma elu lihtsamaks ja põnevamaks muuta;

• Inspireerivad ja liigutavad lood teistelt lapsevanematelt;

• Tellides jõuab ajakiri mugavalt otse Sinu postkasti ning see on soodsam.


Kampaania tingimused:


1. Kampaania kestab 01.09–30.11.2019.

2. Kampaania perioodil saavad uued Pere ja Kodu ajakirja tellijad kingituseks Mimi Disaini kinkekaardi väärtusega 10 €, mis sobib stiilsete lasterõivaste eest tasumiseks e-poes www.mimidisain.ee ja Mimi stuudiopoes aadressil Raua 39, Tallinn. Kinkekaart kehtib kuni 31.12.2019. Kingituse saamiseks tuleb tellida Pere ja Kodu ajakiri 6 kuuks hinnaga 19,90 €, aastaks hinnaga 35 € või teha püsimakseleping (PML) hinnaga 3,95 €/kuus.

3. Kinkekaart saadetakse uutele tellijatele elektrooniliselt e-posti aadressile pärast tellimuse eest tasumist 14 päeva jooksul.

4. Kõikide Pere ja Kodu ajakirja tellijate vahel, kes ise selleks  kampaanialehel www.perejakodu.ee/mimi soovi avaldavad, loosime 05.12.2019 välja naistekleidi Mimi Disaini sügiskollektsioonist. Auhinna paneb välja Mimi Disain OÜ. Võitja saab valida, mis suuruses kleiti ta soovib (S, M, L). Võitjal peab olema 30.11.2019 seisuga kehtiv Pere ja Kodu ajakirja tellimus. Võitjaga võetakse otse ühendust, et kokku leppida auhinna kättesaamine. Võitja nimi avaldatakse kampaanialehel 05.12.2019.

5. Enne 20. kuupäeva vormistatud tellimuse puhul jõuab ajakiri tellija postkasti järgmisel kuul. Kui vormistasid tellimuse pärast 20. kuupäeva, jõuab ajakiri tellijani ülejärgmisel kuul.

6. Tellides kampaania käigus Pere ja Kodu ajakirja, nõustud kampaaniatingimustega.

7. Kampaania käigus kogutakse tarbijalt järgmisi andmeid: nimi, telefoninumber, e-posti aadress ja tarneaadress. Andmeid on vaja ajakirja, kingituse ja auhinna kättetoimetamiseks. Andmete töötlejaks on AS Ekspress Meedia. Lisainfo: klienditugi@ekspressmeedia.ee või

tel 680 4444.