Ajakiri ilmub novembris!

Pere ja Kodu on Eesti suurim pereajakiri, mis tähistab tänavu juba oma

25. aastapäeva. Kahel korral aastas anname välja eriväljaannet Beebi, mis keskendub konkreetsemalt ja sügavamalt kuni aastase lapse teemadele.


Novembris ilmuvast numbrist leiad järgmised teemad:

Sinu beebi turvaline ja ohutu esimene eluaasta: kas tal on ohutum magada üksi või Sinu kaisus, millised on ohtlikud mänguasjad, kuidas sünnitusjärgne depressioon teid mõlemaid mõjutab, mõnus ja sujuv puhkusereis pisikese ilmakodanikuga, turvaline autosõit ning vaktsineerimise ohud ja müüdid.

Uurime ka, millest tuleneb beebiriiete hinnavahe ja kas mõned kangad on beebisõbralikumad kui teised, samuti kirjutame sellest, millised peaksid olema pisikeste jalgade esimesed jalanõud ning kuidas külmaga õues hakkama saada?

Muudame vanniaja koos mõnusaks ja õpetlikuks ning anname nõu, kuidas ületada imetamisraskusi ja meelitada beebi lisatoitu sööma ning kas lutt on beebi sõber või vaenlane.

Komplekti kuulub beebi-body, püksid ja kombekas

Joha on üks Skandinaavia suurimaid meriinovillase sooja pesu ja beebiriiete tootjaid, keda iseloomustab kompromissitu kvaliteet, esmaklassiline vill, suurepärane istuvus ja pilkupüüdev disain. Joha tootevalikus leiab rõivaid nii lastele, naistele kui ka meestele. Joha vill on keskkonnasõbralik ja mulesing-free, mis tähendab, et villa saadakse lambaid säästval moel ja lambaid ei väärkohelda villa kvaliteedi tõstmiseks. Lisaks on kõikidel Joha toodetel Woolmarki sertifikaat, mis garanteerib, et tooted vastavad kõige kõrgematele kvaliteedinõudmistele ja et toodete valmistamiseks kasutatakse vaid parimat ja ehedaimat villa.

Joha kingib ühele ajakirja Beebi ettetellijale imearmsa komplekti, kuhu kuuluvad siidivillast beebi-body ja püksid ning täisvillane pehme kombekas.  Rohkem infot Joha kohta vaata: www.johaeesti.ee

Kampaania tingimused:

1. Kampaania kestab 01.09–30.11.2019.

2. Kampaania käigus on võimalik ette tellida ajakirja Pere ja Kodu erinumbrit Beebi hinnaga 4,49 € (tavahind 4,99 €).

3. Kõikide ajakirja Beebi ettetellijate vahel, kes selleks kampaanialehel www.perejakodu.ee/uusbeeb isesoovi avaldavad, loosime välja 30.11.2019 komplekti Johalt, kuhu kuuluvad siidivilla beebi-body, püksid ja soe villane kombekas. Võitja saab valida, kas ta soovib roosat või halli komplekti ning millist suurust ta soovib (50, 60, 70, 80 või 90). Võitjal peab olema ajakirja Beebi tellimus. Võitjaga võetakse otse ühendust ja ta nimi avaldatakse kampaanialehel hiljemalt nädal pärast kampaania lõppu. Auhinna paneb välja Martomi OÜ.  

4. Tellitud ajakiri saadetakse kõikidele tellijatele postiga koju kohe, kui ajakiri on ilmunud (novembris). 

5. Tellides kampaania käigus ajakirja Beebi, nõustud kampaaniatingimustega.

6. Kampaania käigus kogutakse tarbijalt järgmisi andmeid: nimi, telefoninumber, aadress ja e-posti aadress. Andmeid on vaja ajakirja ja auhinna kättetoimetamiseks. Andmete töötlejaks on AS Ekspress Meedia.

7. Lisainfo: klienditugi@ekspressmeedia.ee või tel 680 4444.