Toidufoto konkursil osalemiseks tee ise süüa, serveeri see isuäratavalt ja tee pilti. Oma parim toidufoto saada meile hiljemalt 31. maiks.

PILTE OOTAME NELJAS KATEGOORIAS:

Konkursi žüriisse kuuluvad Oma Maitse peatoimetaja Siiri Kirikal ja veebitoimetaja Kristina Madisson-Laht, Oma Maitse toimetajad, blogijad ja toidufotograafid Tuuli Mathisen ja Kadri Valsberg ning toidufoto koolitaja Katrin Press.

VAJAD INSPIRATSIOONI?

6 kuud 18 €    •   12 kuud 35 €

Hind poest ostes

31,94 €

Hind poest ostes

63,88 €

Kampaaniatingimused:

1. Kampaania periood on 01.03–31.05.2020.

2. Fotokonkursil osalemiseks tuleb tingimustele vastav foto üles laadida kampaanialehel aadressil omamaitse.ee/konkurss või siis saata see e-postile konkurss@omamaitse.ee hiljemalt 31.05.2020. Oma võistlustööd saates tuleb fotole juurde märkida sobiva kategooria nimi, saatja ees- ja perekonnanimi, kontakttelefon, e-post.

3. Foto esitamise tingimused: foto maht 1–10 MB; pilt vastab kategooria teemale; saatja vastutab, et ta on ise foto autor ja et pildi õigused ei kuulu kolmandatele isikutele.

4. Ekspress Meedia võib kasutada kõiki saadetud fotosid oma paber- ja digiväljaannetes.

5. Fotokonkursi võitjad kuulutatakse välja Oma Maitse ajakirja juulinumbris. Võitjatega võetakse otse ühendust hiljemalt 30.06.2020, et kokku leppida auhindade üleandmine.

6. Rahvahääletus toimub juunis 2020 Oma Maitse Facebooli lehel, kus žürii poolt tehtud eelvalikust (20 finalisti pildid) saavad kõik inimesed häält anda oma lemmikpildile.

7. Fotokonkursi võitja saab auhinnaks personaalse toidufoto pildistamise koolituse, mille on välja pannud Toidufoto.ee, juhendab Katrin Press. Soolase toidu kategooria auhindadeks on 2 Ariete sous vide aparaati, mille on välja pannud Abestock OÜ. Magusa toidu ja peolaua kategooria auhinnad paneb välja Dr. Oerker, kes komplekteerib võitjatele uhked kingikotid erinevatest toidu dekoratsiooni- ja küpsetustoodedest. Parima restoranitoidu kategooria võitja saab kingituseks 100 € väärtuses kinkekaardid restoranilt CRU. Võitjatega võetakse personaalselt otse ühendust. Võitjate nimed avaldatakse kampaanialehel omamaitse.ee/konkurss juulis 2020.

8. Tellides kampaania käigus ajakirja Oma Maitse, nõustud kampaaniatingimustega.
9. Kampaania käigus saab tellida Oma Maitse ajakirja erihinnaga pooleks aastaks hinnaga 18 € (hind poest ostes 31,94 €) ja aastaks 35 € (hind poest ostes 63,88 €).
10. Enne 20. kuupäeva vormistatud tellimuse puhul jõuab ajakiri tellija postkasti järgmisel kuul. Kui vormistasid tellimuse pärast 20. kuupäeva, jõuab ajakiri tellijani ülejärgmisel kuul.
11. Oma Maitse ajakiri ilmub 12 korda aastas, millest põhinumbreid on 10. Põhinumber ei ilmu veebruaris ja augustis. Mais ja oktoobris ilmuvad mahukamad Oma Maitse erinumbrid, seega saab ajakirja tellija nendel kuudel kaks ajakirja.
12. Andmete töötleja on AS Ekspress Meedia, asukoht Narva mnt 13, 10151 Tallinn. Kontakt: klienditugi@ekspressmeedia.ee,

telefon 680 4444. ASi Ekspress Meedia üldtingimused ja andmete töötlemise reeglid asuvad siin.
13. Kampaania käigus kogutakse tarbijalt järgmised andmed: nimi, aadress, telefoninumber, e-post. Infot on vaja võitjatele auhindadega seonduva info edastamiseks ja ajakirja koju toimetamiseks.