Telli ajakiri ja võida 

põnev õhtu koos sõpradega 

Food Studio toidukoolitusel.

Igal nädalal loosime ühele Oma Maitse tellijale rikkaliku komplekti Food Studio puljongeid ja kastmeid.

Sa armastad hästi süüa ja naudid hetki, mil on aega köögis rahulikult toimetada. Sinu jaoks on oluline, et pere toidulaual oleks kvaliteetne, tervislik ja maitsev toit. Kuid me kõik oleme inimesed, kes õpivad kogu elu ning vahel vajame inspiratsiooni ja uusi ideid, mida homme süüa teha.


Oma Maitse on Eesti suurim ja sisukaim toiduajakiri, mis toob igas numbris lugejani ligi poolsada retsepti, millest leiab kasulikke soovitusi kiireks argipäevaks, terviklikke menüülahendusi pidupäevaks, põnevaid ideid nädalavahetuseks ning nippe serveerimiseks. Lisaks on ajakirjas alati intervjuud tuntud eestlastega ning trendid ja gastronoomialood mujalt maailmast. Ajakiri julgustab algajat toidukatsetajat, samas inspireerides ka toidugurmaane.  

Soovime rikastada eestlaste toidulauda, hoida au sees Eesti toidu traditsioone ning propageerida toidu isetegemist.

Vaheauhindade võitjad:

- Viivika Veide

- Aet Aetroff

- Lemmi Käsper

- Kaia Mölder


Palju õnne võitjatele, teiega võetakse otse ühendust.

Registreeru

auhinnaloosi:

Kampaania tingimused:

  1. Kampaania kestab 01.09–30.11.2019.
  2. Kampaania perioodil saab Oma Maitse ajakirja tellida tavapärasest soodsamatel tingimustel – 6 kuud hinnaga 19,90 € (tavahind 22,05 €) ja 12 kuud 35 € (tavahind 42,65 €) või siis teha mugava püsimakselepingu (PML) hinnaga 3,95 €/kuus.
  3. Perioodil 01.10–30.11.2019 loositakse igal teisipäeval ühele Oma Maitse tellijale, kes on ennast kampaanialoosi registreerinud (lehel www.omamaitse.ee/kampaania), vaheauhinnana rikkalik komplekt kastmeid ja puljongeid Food Studiolt. Vaheauhinnaks on 6 puljongit (kanapuljong, aedviljapuljong, seapuljong, veisepuljong, Aasia puljong ja kalapuljong) ning 2 salatikastet – Herby ja Chimmy– ja üllatus (auhinna väärtus ca 30 €). Võitjatega võetakse otse ühendust ja võitjate nimed avaldatakse jooksvalt kampaanialehel (www.omamaitse.ee/kampaania). Võitjatega lepitakse otse kokku, kuidas toimub auhinna kättetoimetamine. 
  4. Kampaania peaauhind loositakse välja kõikide Oma Maitse ajakirja tellijate vahel, kes on ennast kampaanialoosi registreerinud (lehel www.omamaitse.ee/kampaania). Selleks on toidukoolitus kümnele inimesele Food Studiolt. Auhinna väärtus on ca 1000 € ja võitja saab ise valida, mis teemaline toidukoolitus teda huvitab (Vahemere köök, lihakoolitus, sushi koolitus, Aasia köök, Prantsuse klassika, moderne Eesti köök, toit ja vein, toit ja õlu). Koolitus toimub Food Studio koolituskeskuses Tallinnas aadressil Ahtri 6. Auhinnaloosis saab osaleda isik, kellel on 30.11.2019 seisuga kehtiv Oma Maitse ajakirja tellimus. Võitja saab oma auhinda lunastada kuni 31.03.2020. Võitjaga võetakse personaalselt ühendust ning lepitakse kokku kõigile sobiv aeg koolituse läbiviimiseks. Võitja saab ise valida ka seltskonna, kellega ta koolitusele tuleb (kokku kuni 10 inimest). Võitja nimi avaldatakse kampaanialehel peale kampaania lõppu 7 päeva jooksul. Auhinnad paneb välja Foodstudio Tallinn OÜ.    
  5. Kuue kuu tellimus sisaldab viit igakuist ajakirja põhinumbrit ja oktoobris ilmuvat mahukat eriväljaannet. Augustis ja veebruaris Oma Maitse põhinumbrit ei ilmu. Oktoobris ja mais ilmub koos põhinumbriga lisaks eriväljaanne. Seega saab kuue kuu tellija kindlasti 6 ajakirja ja aastase perioodi tellija 12 ajakirja.   
  6. Tellides kampaania käigus Oma Maitse ajakirja, nõustud kampaaniatingimustega.
  7. Kampaania käigus kogutakse tarbijalt järgmisi andmeid: nimi, telefoninumber, aadress ja e-posti aadress. Andmeid on vaja auhinna ja ajakirja kättetoimetamiseks. Andmete töötlejaks on AS Ekspress Meedia.
  8. Lisainfo: klienditugi@ekspressmeedia.ee või tel 680 4444.