#olehuvitavam

Elu on huvitav. Sa tahad selle kirevusega kursis olla? Sind huvitavad ootamatud poliitilised võimumängud? Mida mõtlevad Eesti elu suunavad inimesed? Sa tahad lugeda mahlakat meelelahutust? Tahad nõuandeid, kuidas hoida häid suhteid lähedastega ning mis on kuumim rõivamood?


Eesti kõige mitmekülgsem digipakett pakub Sulle lisaks Delfile võimaluse lugeda 11 väljaannet. Räägime kõigest, mis elus on oluline. Ole eluga kursis. Ole huvitavam. Nii endale kui teistele.

Superpakkumine:

Tellimus kogu suveks VAID 1 €/kuu!

SUVE LÕPUNI

1 € / kuu

septembrist detsembrini 5 € / kuu. Edasi tavahind 9,99 € / kuus

Ligipääs 11 Eesti parimale väljaandele
Paketti saab jagada kuni 4 sõbraga!

Kõik paketid sisaldavad ligipääsu Ekspress Meedia ajalehtede ja ajakirjade tasulisele sisule:

Delfi Kogupaketi tellimuse saab igal ajahetkel lõpetada, kirjutades sellest e-posti aadressile klienditugi@ekspressmeedia.ee

11 Eesti parimat väljaannet

Kogupakett võimaldab lugeda digitaalsetes kanalites lisaks Delfi tasulisele sisule 11 Eesti tippväljaannet, kuhu kuuluvad 4 ajalehte (Eesti Ekspress, Eesti Päevaleht, LP, Maaleht) ja 7 ajakirja (Kroonika, Anne & Stiil, Eesti Naine, Pere ja Kodu, Tervis Pluss, Maakodu, Oma Maitse).

Lugemisõiguse

jagamine 4 sõbraga

Kogupaketi tellijal on võimalus sama kuutasu eest jagada oma lugemisõigust kuni 4 sõbra, pereliikme või tuttavaga. Vaata lugemisõiguse jagamise õpetust siit.

Vähem reklaami

Kogupaketi tellijale kuvatakse portaalis vähem reklaami, et lugemiskogemus oleks mugavam ja meeldivam.

Uudiskirjad tellijatele

Kogupaketi tellijal on võimalik liituda ainult tellijatele mõeldud eksklusiivse sisuga uudiskirjadega: Eesti Ekspressi nädala kõige olulisema teema põhjaliku analüüsiga ning nädalavahetuse lugemissoovitustega. Liitu siin.

Soodustused

üritustele

Kogupaketi tellija saab soodsama hinnaga osta pileteid Delfi Elamus üritustele. 


Vaata lähemalt Delfi Elamus

Jagamise õpetus

Lisainfo: klienditugi@ekspressmeedia.ee või tel 680 4444