Põnev online osavusmäng sõpruskonnale!

18. juuni kell 20.00 – 21.00

Millega tegu?


DELFI NUTITURNIIR on tunniajaline küsimustele lahenduste leidmise ja vastuste otsimise mäng meeskondadele, mida saab mängida kodust lahkumata. See on põnev väljakutse, liitmaks kodudes olevaid peresid, töökaaslasi või sõpruskondi. Mäng annab hea põhjuse olla ühenduses ja tegutseda ühise eesmärgi nimel ning moodustada selleks koos töötavaid meeskondi. Samuti õpite mängu abil oma kolleege, sõpru või pereliikmeid paremini tundma.


78% seni mänginutest on pidanud mängu väga haaravaks: „Tund möödus ülikiirelt, aga mängu põnevuse mõistmiseks peab seda ise kogema“


Osaleda saab kuni 100 meeskonda!


Kellele see on mõeldud?


Mäng on mõeldud aktiivsetele, pealehakkamist täis inimestele, kes tahavad leida lahendusi ja teha koostööd. DELFI NUTITURNIIR treenib kaugtöö korras probleemide lahendamist ja sobib tänases olukorras hästi ka ettevõtetele. 


Ühe meeskonna võib moodustada eri paigus viibivatest sõpruskondadest, töökaaslastest või pereliikmetest ühes kodus (näiteks mängivad kaks eri kodus olevat peret, kummaski 2–3 mängijat). Meeskonnaliikmed saavad meeskonna unikaalse koodi abil ligipääsu oma meeskonna veebis asuvale mängulauale. Üks meeskond saab mängus osaleda kuni 6 nutivahendiga. Kindlasti võib osaleda ka individuaalselt.


Kuidas täpsemalt osaleda?
Moodusta meeskond ja soeta pilet! Üks pilet kehtib kogu meeskonnale.

    * Pileti ostmisega oled oma meeskonna ka juba automaatselt registreerinud.

    * Soovitame pileti osta enne mängupäeva, aga hiljemalt samal päeval kell 19.45.


 Jaga piletit ka kõigi oma tiimiliikmete vahel, sest selle pealt leiad mängu veebiaadressi, teie meeskonna unikaalse koodi mängu sisenemiseks ja täpsemad mängureeglid.

    * Üks meeskond saab mängus osaleda kuni 6 nutivahendiga! Vastuste otsijaid võib olla aga rohkem.


Mängu päeval logige meeskonnaga juba varakult mängu sisse (näiteks 19.50) ja looge online-  vestlus või online-kõne (nt Skype), et te saaksite pidevalt tiimiliikmete vahel küsimusi arutada või strateegiat paika panna.


Olge tiimiga valmis küsimustele vastamiseks täpselt kl 20.00, sest aega on vaid 1 tund ja mängulaual on 24 keerukat küsimust.


1

2

3

4

Väga lihtne!Kuidas see mäng siis täpselt käib?

Strateegiat valides mõelge läbi:

    * Millistele küsimustele oleks esmajärjekorras mõistlikum vastuseid leida ja millised küsimused sobivad erinevatele tiimiliikmetele (nt tiimi noorimatele liikmetele). 

    * Kuidas hakkate lahendust leidma: guugeldades, sõbralt küsides, arutades vm moel. Kõik on lubatud, aga üldjuhul pole lahendused kergete killast ja on rohkem kui ühe guugeldamise kaugusel.


Oluline teada:

    * Igat küsimust on võimalik korduvalt avada ja sulgeda, sellele vastamata. 

    * Vastates küsimusele valesti, sulgub mängulaual antud küsimus 5 minutiks ja selle aja jooksul antud küsimusele vastata ei saa.

    * Vastates küsimusele õigesti, avaneb mängulaual antud ruut.


Vaata ka videoõpetust SIIT


Osale julgelt ja õpi oma kolleege, sõpru või pereliikmeid paremini tundma!

Võidab meeskond, kes on kogunud kõige rohkem punkte! 

Mängus on eri raskusastme ja punktisummaga küsimused. 

Kas auhindu ka on?

Muidugi. Auhinnad teatame õige pea.

Hoia silm peal!

Mängu platvormi pakkujaks ja sisu tootjaks on Meeskonnatreeningute Agentuur MAD