TULE MEIEGA TRENNI! 

Märtsis stardib pakett “MinuLubadus” ehk treeningugrupp algajatele 

kutsuvad

Enne liitumist veendu, et grupitreeningute ajad on Sulle sobivad. Tutvu paketi tingimustega lehekülje all.

Tule märtsis trenni ja võta sõber ka kaasa!

MinuLubadus paketi tunnid erinevad tavapärasest rühmatreeningust, sest tund on lihtsam, harjutused jõukohased algtasemele ja treenerid jagavad tavalise rühmatreeninguga võrreldes rohkem õpetussõnu. Paketi raames saad proovida kokku kaheksat erinevat treeningstiili, mida treenerid enne iga tunni algust lühidalt tutvustavad. Loodame, et saad trennist hea emotsiooni ja positiivse laengu, et treeningutega ka edaspidi jätkata!

Meil on hea meel teada anda, et Tervis Pluss on koostöös MyFitnessiga loonud spetsiaalsed treeningugrupid algajatele! Kuues MyFitnessi klubis üle Eesti stardib taaskord pakett „MinuLubadus“. Meie eesmärk on aidata Sul parandada oma liikumisharjumusi ja julgustada Sind varasemast rohkem sportima. Algajate pakett aitab Sul alustada treeninguid samm-sammult ja turvaliselt.

Et treeningutega alustamist lihtsamaks teha on igal grupil oma mentor-treener, kes on Sulle kahe kuu jooksul toeks ja annab nõu. Iga treeningugrupi mentor-treener tutvustab esimesel kohtumisel klubi ja annab kogu perioodi jooksul oma grupile vähemalt ühe treeningu nädalas. Üheskoos mentor-treeneriga saad samm-sammult teha tutvust trennieluga ning Sul on alati keegi, kellelt nõu küsida.

1. Tellides kampaania käigus Tervis Pluss “MinuLubadus” paketi nõustud kampaania tingimustega.

2.  Treeningpaketti saab tellida 22. veebruarini 2019 (k.a.). Paketi kestvus on kaks kalendrikuud: 1. märts - 30. aprill 2019.

3. Iga grupp avatakse, kui selles on vähemalt 15 osalejat. Maksimaalne grupi suurus on 25 inimest. Juhul, kui teie poolt valitud treeningugruppi osalejate puudumise tõttu ei avata, kannab Ekspress Meedia AS teile raha tagasi. 

4. Paketiga tuleb kaasa kingikott, mis sisaldab MyFitnessi kenaanalüüsi, kotti, treeningrätikut, pudelit, Tervis Pluss värsket numbrit. Kingikott antakse üle esimesel treeningul MyFitness klubis. Lisaks vormistatakse kõikidele osalejatele Tervis Pluss ajakirja 3kuuline tellimus, mis hakkab paketi tellimuses märgitud aadressil käima hiljemalt aprillist 2019.  

5. Täpsed treeninguajad koos treeningstiiliga saadetakse paketi tellimuses märgitud e-maili aadressile hiljemalt 1 nädal enne treeningprogrammi algust, aga mitte varem kui 2 päeva peale paketi tasu makse laekumist AS Ekspress Meedia kontole. 

Palun kontrollige, et tellimuse vormistamisel sisestate korrektse e-maili aadressi. Informatsiooni saadetakse tellijatele kord nädalas, palun kontrollige kindlasti lisaks e-maili põhikaustale ka rämpsposti kausta. 

6. Paketi raames on võimalik osaleda vaid vastavalt kliendi valitud grupile määratud paketijärgsetes treeningutes. MyFitnessi tavatreeningud ei kuulu paketi hulka ning nendes osalemine on vastavalt kehtivale spordiklubi hinnakirjale.

7. Enne paketi tellimist on kohustuslik tutvuda treeninguaegadega ja veenduda nende sobivuses. Paketi maksumus ei kuulu tagastamisele ega tasaarveldamisele, kui klient ei saa või ei soovi treeningutes osaleda. Iga osaleja vastutab oma tervisliku seisundi eest. Enne treeningpaketiga liitumist veenduge oma tervisliku seisundi sobivuses ja treenige vastavalt oma võimetele. Juhul kui valitud treening osutub liiga raskeks või liiga kergeks, valitud treeningajad ei sobi või klient ei soovi paketti lõpuni kasutada, siis raha ei tagastata. 

8. Paketiga seotud informatsioon loetakse e-maili teel kättetoimetatuks kui see on Ekspress Meedia poolt edastatud tellimuses kliendi poolt märgitud e-posti aadressil. Ekspress Meedia ei vastuta tellimisvormis ebakorrektselt sisestatud e-maili aadressi eest. Ekspress Meedia ei vastuta selle eest kui e-mail satub kliendi e-posti prügikasti (Junk mail) ning klient ei saa kirja seetõttu õigeaegselt kätte. Ekspress Meedia ei vastuta selle eest kui teie e-posti aadressile saadetud informatsiooni kätte ei saa (e-post on suletud, valesti sisestatud, postkast on täis vms). Ekspress Meedia on oma kohustuse täitnud, kui on saatnud informatsiooni teie poolt edastatud e-posti aadressile.  

9. Küsimuste korral palun pöörduge Ekspress Meedia klienditeeninduse poole telefonil 680 4444 või teie paketi raames valitud MyFitness klubi poole. MyFitnessi klubide täpsed asukohad ja kontaktid leiad aadressilt: https://www.myfitness.ee/ettevottest/klubide-kontaktid/

10. Tervis Pluss ja MyFitness jätavad endale õiguse teha programmis muudatusi.

11. Isikuandmete töötlejaks on AS Ekspress Meedia ja MyFitness AS, kes töötlevad teie isikuandmeid teiega sõlmitud lepingu täitmiseks. Lepingu lõppedes teie andmed kustutatakse. 

12. Kampaania käigus kogutakse tarbijalt järgmisi andmeid nimi, aadress, telefoninumber ja e-mail. Andmeid on vaja ajakirja ja treeningpaketi kättetoimetamiseks. 


Tingimused: