Veel mahtusid esikümnesse:
Valve ja Jaanus Reede SaaremaaltMari Ann Rebane LäänemaaltKirsti Eesmäe JärvamaaltKairi Säinas ValgamaaltTiiu Saarist PaidestKristo Kaukver PärnumaaltMarianne Liis Oissaar ViljandimaaltTriinu Tuvi ja Taivo Nurmeots TartumaaltMartti Laurson Harjumaalt
Palju õnne ja tuhat tänu kõigile!

Otsime koos Maalehe lugejatega 2021. aasta kauneimat muru!

Peaauhinnaks robotmuruniiduk STIHL iMOW® koos paigaldusega väärtuses 2000 eurot ja rikkalik kingikott Baltic Agrolt!

Osalemiseks saatke pilt enda murust hiljemalt 18.07.2021 meiliaadressil muru@maaleht.ee

 Kõikidel kandideerijatel palume koos sooviavaldusega saata oma andmed (telefoninumber, aadress), maksimaalselt 1 foto ning lühitutvustuse eespool toodud tähtajaks.

Kauneima muru valimine toimub Maalehe veebis juuli lõpus (22.07-01.08.2021) ning võitjad kuulutame välja 05.08.2021 Maalehes.

STIHL iMOW® RMI 422 PC robotniiduk niidab Sinu muru iseseisvalt ja täpselt nii, nagu seda temalt ootad


Niiduk teab igal ajal, kui palju murupinnast on juba niidetud ja mis niitmisplaanis veel ees ootab. Vastavalt Sinu vajadusele on võimalik koostada niitmisplaan, näiteks kui soovid oma aias toimetada ega taha, et masin samal kellaajal niidaks. Selle nutikas laadimissüsteem otsustab iseseisvalt, kas kiirlaadimine on eelseisvate niitmistööde puhul vajalik või kas akut saab laadida aeglaselt ja säästvalt tavarežiimil. 

iMOW® robotniidukid niidavad ära ka kõige keerukamad murupinnad ja vallutavad kuni 40% (22˚) tõusud. Purunemiskindel kahepoolse teritusega multšimistera tagab täpse ja puhta lõike. 


Vähem oluline pole ka see, et iMOW LCD seadistamise ja juhtimise menüü on eestikeelne. C mudelitele mõeldud nutirakendus on tasuta ja puuduvad ka edaspidised lisatasud. Rakendus võimaldab iMOW®-d hallata, jälgida ning muuta seadistusi mugavalt ja lihtsalt, mis annab paindlikkuse ja tegutsemisvabaduse. 


Robotniiduk iMOW® RMI 422 PC on mõeldud niidualadele kuni 1700 m²


Auhinna väärtus on 2000 eurot – sisaldab lisaks robotniidukile ka paigalduseks vajalikke tarvikuid koos paigaldausega. Auhinna on välja pannud Stihl.

Muru on aia uhkus, mis kaunistab iga maja. Ilusa muru loomisega saab igaüks hakkama – tähtis on valida korralik ja sobiv muruseeme, toita murutaimi vähemalt kolm korda kevadest sügiseni, niita õigel ajal ja kõrguselt, kasta piisavalt ning kaitsta muru kahjurite ja umbrohutude eest.


Baltic Agro koduaia muruväetised ja muruseemnesegud aitavad Sinu aiamuru!