Mäng on väikese inimese töö. See on arenguks hädavajalik, siis arenevad lapse aju tähtsad funktsioonid. Mäng võimaldab lapsel ellu viia unistusi ja fantaasiaid, proovida oma võimeid, tunda põnevust, nautida võitu ja õppida leppima kaotusega.


Kui laps kutsub ema-isa mängima, siis ei tohiks vanem seda ignoreerida vaid mõista, mis on sel konkreetsel juhul lapse vajadus. Mõnikord vajab laps vanemalt mängu alustamiseks ainult väikest tõuget, misjärel ta lustib hulk aega rõõmuga omaette.  Teinekord võib lapsel olla puudu kontaktist ja kahekesi olemisest ema või isaga.
Igal juhul on mängimine väga väärtuslik aeg kooskasvamiseks!


Lapsevanemaks olemine on elukestev protsess. Soovime olla Sulle toeks ja parimaks sõbraks sellel imelisel – vahel ka keerulisel – teekonnal.

Pere ja Kodu ajakirja tellijate vahel läheb loosi kolm Mölkki mängu, mille loosime välja juba juuli alguses, kolm Haba lauamängu, mille loosime välja augusti alguses ning põnev GraviTrax põhikomplekt, millele loosime uue omaniku septembri alguses.
Registreeri ennast loosi!

 

Soovin osaleda loosis:

Kampaaniatingimused:


1. Tellides kampaania käigus ajakirja Pere ja Kodu, nõustud kampaaniatingimustega.

2. Kampaania kestab 01.06.2020 kuni 31.08.2020.

3. Kampaania perioodil saab Pere ja Kodu tellida kuueks kuuks hinnaga 19 eur. (hind poest ostes 29,94 eur). Tellimus tuleb vormistada kampaanialehel perejakodu.ee/telli.

4.Kampaania käigus saavad kõik Pere ja Kodu tellijad registreerida ennast loosiauhindade loosi. Loosi läheb kolm Mölkki mängu, kolm Haba lauamängu lastele ja peredele ning GraviTrax põhikomplekt. Loosimine toimub 3.09.2020. Võitjate nimed kuulutatakse välja kampaanialehel aadressil perejakodu.ee/telli ning võitjatega võetakse personaalselt ühendust 14 tööpäeva jooksul, et kokku leppida auhinna kättesaamine. Auhindu ei saa vahetada mõne teise toote või raha vastu. 

5. Andmete töötlejaks on AS Ekspress Meedia.

6. Kampaania käigus kogutakse tarbijalt järgmisi andmeid: nimi, aadress, telefoninumber ja e-posti aadress. Andmeid on vaja ajakirja ja kingituse kättetoimetamiseks.