Kõikidele tellijatele kingituseks aiaraamat  


(108 lk, pehme köide).

 Autor on Marju Reitsak.

„Aed, aiasaadused ja kasvuhoone“

Käsiraamat algajale köögiviljakasvatajale. Pakume esmaseid teadmisi sellest, kuidas peenraid luua ja seemneid valida, millised on külvikorrad ja külvitarvikud, kuidas külvata, taimi ette kasvatada, istutada ja hooldada, komposti valmistada ning saaki koristada. Peale selle leiab raamatust vastused paljudele kasvuhoonet puudutavatele küsimustele.

KAMPAANIA TINGIMUSED

1. Tellides kampaania käigus Maakodu ajakirja nõustud kampaania tingimustega.

2. Kampaania kestab 28.01.2019 kuni 30.04.2019.

3. Kingituse saab kätte Ekspress Meedia kontorist Tallinnas, Narva mnt 13, 1. korruselt E-R kell 9-17 alates 04.02.2019. E-arve püsimakselepinguga tellijad saavad kingituse kätte pärast esimest kuumakset. Soovi korral saadame kingituse Itella Smartpost'i automaati (lisandub kulu 2.80€ paki kätte saamisel) - palume valiku teha tellimust vormistades.

4. Tasuta kingituse saamise eelduseks on vähemalt 6kuuline tellimus või minimaalselt 6 kuu pikkune e-arve püsimakselepinguga ajakirja Maakodu tellimus. Tellijal, kes on tasuta kingituse vastu võtnud, kuid soovib enne 6 kuu möödumist lepingu korraliselt lõpetada, tuleb hüvitada kingituse harilik väärtus.

5. Tellimiskampaania kingitustele on võimalik järgi tulla kuni 2 kuu jooksul pärast kampaania lõppu. Kui kingitusele ei ole järgi tuldud kahe kuu möödudes, siis loetakse kampaanias osalenu auhinnast loobunuks ning Ekspress Meedial on õigus kingitust mitte välja anda.

6. Peaauhind loositakse välja 03.05.2019 kõikide Maakodu ajakirja tellijate vahel, kellel on 03.05.2019 kehtiv ajakirja tellimus. Võitjat teavitatakse tellimuses märgitud telefoninumbril või e-maili aadressil. Kui loosis osalemiseks registreeritud telefoninumbris ja/või e-posti aadressilt ei ole võitjaga võimalik 5 tööpäeva jooksul ühendust saada, siis loetakse loosis osalenu loosimisest loobunuks ning loosimine viiakse uuesti läbi.

7. Andmete töötlejaks on AS Ekspress Meedia.

8. Kampaania käigus kogutakse tarbijalt järgmisi andmeid nimi, aadress, telefoninumber ja e-mail. Andmeid on vaja ajakirja ja kingituse kättetoimetamiseks.