Lõõgastu Pärnu uusimas hotellis! 

Sul on alati aega pere ja sõprade jaoks, nüüd on Sul aega ka iseenda jaoks! Tule ja naudi nädalavahetust koos lõõgastava spaakülastuse, värskendavate hoolitsuste, rikkaliku hommikusöögi ja imemaitsva õhtusöögiga Wasa Resort hotellis.

Võidupaketti kuulub: Majutus kahele inimesele kaheks ööks, rikkalikud hommikusöögid, piiramatu spaakülastus kogu viibimise vältel, saabumisel üllatus (vahuvein ja puuviljad toas), kahekäigulised õhtusöögid Wasa Resort restoranis valikmenüüst, kaks hoolitsust ühe inimese kohta kogu viibimise jooksul (värskust andev näohoolitsus 30 min ja klassikaline massaaž 30 min), parkimine vabade kohtade olemasolul.


LP on sisukas meelelahutust pakkuv Eesti Päevalehe nädalavahetuseleht, mis kajastab positiivseid ja päevakajalisi persoonilugusid inspireerivatest inimestest ja kõigest olulisest meie ümber. LP sobib lugemiseks nii meestele kui ka naistele, sest teemadering on lai – tervis, hea toit, kodu, suhted, kultuur, mood, tehnika, sport, poliitika, reisimine ja elustiil. Sisukat nädalavahetust!


1.

2.

Oled juba lehe tellija?

Oled juba LP tellija?

Kampaania tingimused:


  1. Kampaania kestab 20.09–15.11.2019.
  2. Kampaania perioodil saab LPd tellida neljaks kuuks hinnaga 19,90 € (tavahind 22,70 €) või vormistada püsimakselepingu (PML) hinnaga 5 € kuus (tavahind 5,85 €).
  3. Kampaania raames loositakse 18.11.2019 välja neli nädalavahetusepaketti kahele Pärnu spaas Wasa Resort. Paketti kuulub majutus kahele inimesele kaheks ööks, rikkalikud hommikusöögid, piiramatu spaakülastus kogu viibimise vältel, saabumisel üllatus (vahuvein ja puuviljad toas), kahekäigulised õhtusöögid Wasa Resort restoranis valikmenüüst, 2 hoolitsust ühe inimese kohta kogu viibimise jooksul (värskust andev näohoolitsus 30 min ja klassikaline massaaž 30 min), parkimine vabade kohtade olemasolul. Paketihoolitsuste ajad kinnitame kliendile broneeringu tegemise järgselt.
  4. Kampaania võitjate nimed kuulutatakse välja kampaanialehel (epl.ee/telliLP hiljemalt 22.11.2019) ja 22.11.2019 ilmuvas LPs. Võitjatega võetakse otse ühendust ja täpsustatakse auhinna kättesaamine. Võitjad saavad oma võidupaketti realiseerida kuni 01.04.2020.   
  5. Kampaanialoosis saavad osaleda kõik Eesti Päevalehe paber- ja digilehe ning nädalalõpulehe LP tellijad, kel on loosimise hetkel (15.11.2019) kehtiv lehetellimus ja kes on end kampaanialoosi registreerinud kampaanialehel epl.ee/telliLP.
  6. Lisainfo: klienditugi@ekspressmeedia.ee või tel 680 4444.
  7. Tellides kampaania käigus nädalalõpulehe LP, nõustud kampaaniatingimustega.
  8. Kampaania käigus kogutakse tarbijalt järgmisi andmeid: nimi, telefoninumber ja e-posti aadress. Andmeid on vaja auhinna kättetoimetamiseks.
  9. Andmete töötlejaks on AS Ekspress Meedia.