Meil on hea meel jagada head uudist kõikidele küpsetajatele – Oma Maitse eriväljaanne Küpsetised, mis aastate eest ilmus, saab endale järje! Küpsetamine pole niisama vaaritamine! Mitte ükski kook ei saa hea, kui sinna pole sisse segatud häid nippe ja soove! Just seda kõike me uue eriajakirja kaante vahele köitmas olemegi!

Mahukas ajakiri sisaldab nii üksikasjalisi õpetusi kui ka retsepte. Lisaks anname ülevaate olulistest toorainetest, mis on küpsetiste õnnestumisel määrava tähtsusega. Kogumikust leiad ka lihtsaid ideid ja hooajalisi maitseid sügistalviseks perioodiks. Eraldi peatükkidesse oleme jaotanud koogid, tordid, kringlid-stritslid, küpsised ja soolased küpsetised. Mõnusad maiuspalad ootavad ka neid, kes otsivad gluteenivabu küpsetisi või on veganid. 


Veel tuulutame ringi vanaemade kaustikutes, kuid ei lase silmist ka trendikaid küpsetisi, mis on tulnud, et jääda. Kogumikust leiad üle 120 retsepti ja õpetuse. 

Ise tehtud toit on alati kõige tervislikum!

Saad inspiratsiooni ja praktilisi nõuandeid!

Ette tellides on ajakiri soodsam ja jõuab mugavalt Sinu postkasti. 

Osaled unistuste Kitchen Aidi miksri loosis.

Kampaaniatingimused:

 1. Tellides kampaania käigus ajakirja Oma Maitse eriajakirja Küpsetised 2, nõustud kampaaniatingimustega.
 2. Kampaania kestab 01.08.2020 kuni 16.10.2020.
 3. Eriajakiri Küpsetised 2 ilmub 16.10.2020. Ettetellijad saavad ajakirja mugavalt oma postkasti. Tellides on toote hind 5,99 € ja see sisaldab ka postikulu (hind poes hakkab olema 6,99 €).
 4. Erinumbri ettetellijate vahel loositakse välja Kitchen Aidi mikser. Auhinna väärtus on 670 €. Kingituse paneb välja Home Decor OÜ.
 5. Kampaania auhinda ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
 6. Kampaanialoosis saavad osaleda kõik Oma Maitse eriajakirja ettetellijad, kes on end kampaania perioodil loosi registreerinud aadressil omamaitse.ee/mikser.
 7. Tellimiskampaania võitja loositakse välja 19.10.2020 ja võitja nimi avalikustatakse kampaanialehel omamaitse.ee/mikser. Võitjaga võtame personaalselt ühendust 14 tööpäeva jooksul, et kokku leppida auhinna kättesaamine.
 8. Kampaania käigus kogutakse tarbijalt järgmisi andmeid: nimi, aadress, telefoninumber ja e-posti aadress. Andmeid on vaja ajakirja ja kingituse kättetoimetamiseks.
 9. Korraldajal on õigus teha kampaania reeglites muudatusi või täpsustusi, teavitades sellest üldsust kampaanialehel omamaitse.ee/mikser.
 10. Loosimises ei või osaleda Ekspress Meedia töötajad.
 11. Korraldaja andmekaitsetingimused, küpsiste kasutamise põhimõtted ja volitatud töötlejate nimekiri on kättesaadav veebilehel https://www.ekspressmeedia.ee/andmed/.
 12. Kõik pretensioonid kampaania korraldamise või läbiviimise kohta tuleb saata korraldajale aadressile Narva mnt 13, 10151 Tallinn, märksõnaga „Oma Maitse Küpsetised 2“ või Ekspress Meedia klienditoe e-posti aadressile klienditugi@ekspressmeedia.ee.