Delfi Kogupakett annab vabaduse lugeda Eesti tippväljaandeid ehk kõike seda, mis tegelikult ka huvitab. Pakett annab ligipääsu kogu Ekspress Meedia ehk Delfi tasulisele sisule. Kogupaketti kuuluvad 4 digiajalehte (Eesti Ekspress, Eesti Päevaleht, LP, Maaleht) ja 7 digiajakirja (Kroonika, Anne & Stiil, Eesti Naine, Pere ja Kodu, Tervis Pluss, Maakodu, Oma Maitse). Kogupaketi tellimusega pääseb sisule ligi korraga kuni viies erinevas seadmes või brauseris.

Mis on Delfi Kogupakett?

Telli Delfi Kogupakett ja loe kõike, mis Sind huvitab!

NÜÜD SAAD oma KUUMAKSET ja LUGEMISÕIGUST JAGADA kuni 4 sõbra, pereliikme või tuttavaga. Vaata jagamisõpetust SIIT.

Kogupaketi tellimuse saab igal ajahetkel lõpetada, kirjutades sellest e-posti aadressile klienditugi@ekspressmeedia.ee.

Delfi on Eesti suurim ja kiireim uudiste- ning meelelahutusportaal, mis annab ülevaate vabariigis ja maailmas toimuvast (sh Delfi Spordi, Ärilehe, Naisteka ja muud lood).

Delfi

Eesti Ekspress

Eesti Ekspress on vabariigi uuriva ajakirjanduse lipulaev, mis ilmub kord nädalas. Lehe eesmärk on pakkuda nõudlikule lugejale uurivat, analüüsivat, eksperimenteerivat, kohati agressiivset, kuid seejuures ausat ja otsekohest ajakirjandust. Eesti Ekspress on sekkuv, võitlev, proaktiivne ja kõnnib ühiskonnast alati sammukese ees.

Eesti Päevaleht on sisult terav, ajakohane, intelligentne, rahvusvaheline, põhjalik ja õpetlik. Peale päevakajaliste uudiste annab leht igal argipäeval põhjalikuma ülevaate viiest teemavaldkonnast: esmaspäevad on pühendatud spordile, teisipäevad Ärilehele, kolmapäevad Fortele, neljapäevad tarbijalugudele ja reeded kultuurile.

Eesti Päevaleht

LP

LP on Eesti Päevalehe nädalalõpuleht, mille erakordselt lai teemadering pakub huvitavat ja elamusterohket lugemist terveks nädalavahetuseks. Lehest leiab põnevat lugemist alates populaarsest Andrus Kivirähki kolumnist kuni moe-, spordi-, reisi-, tehnika-, toidu- ja kultuurilugudeni välja.

Maaleht on Eesti kõige suurem nädalaleht, kus kesksel kohal on inimene ja tema igapäevased toimetused. Sellest kujunevad välja lood, mis on asjakohased nii spetsialistidele kui ka laiemale publikule. Leht kajastab süvitsi maaelus ja -majanduses toimuvat, kuid arvestab ka lugejate märksa laiema huviga.

Maaleht

Kroonika

Kroonika on mahukaim meelelahutusajakiri, mis ilmub igal reedel. Kroonika toob lugejani tuntud Eesti inimeste lood ja tegemised, maailmastaaride elu ja olu piiri tagant, põhjalikult kommenteeritud telekava, samuti privaatsed, uhked ja glamuursed sündmused.

Anne & Stiil on naisteajakiri, mis räägib nauditavast tööst, õnnelikust pereelust, kaunitest kodudest, meeleolukatest juhtumitest, hingeminevatest persoonilugudest, samuti moest ja iluteemadest ning paljust muust.

Anne & Stiil

Eesti Naine

Eesti Naine on naisteajakiri, mis käitub nagu hea sõbranna, kes inspireerib, pakub äratundmisrõõmu ja annab nõu. Ajakiri käsitleb kõike naise elus olulist: armastust, lapsi, perekonda, kodu, inimsuhteid, karjääri, harrastusi, tervist, reisimist ja muud põnevat.

Pere ja Kodu on Eesti armastatuim pereajakiri, millest leiab rohkelt nõuandeid ja ideid lastekasvatuse, tervise, suhete, toiduvalmistamise, vaba aja veetmise, kodu ja paljude teiste teemade kohta.

Pere ja Kodu

Tervis Pluss

Tervis Pluss pakub põnevaid persoonilugusid, kaasahaaravaid kirjutisi kolumnistidelt, mitmekülgseid psühholoogiateemasid, palju häid trenni- ja toitumisnippe.

Maakodu on praktiline ajakiri, mis pakub rohkelt inspiratsiooni ja ideid unistuste elluviimiseks ning milles kirjutatakse kaunitest kodudest, aedadest ning nende omanikest. Ajakirja kaanestaarid ja loo allikad on eranditult eestimaised.

Maakodu

Oma Maitse

Oma Maitse on Eesti suurim ja praktilisim toiduajakiri, millest leiab hulgaliselt retsepte argipäevaks, keerulisemaid ideid nädalavahetusteks ning terviklikke menüülahendusi pidupäevadeks. Ajakiri vahendab erinevate inimeste kogemusi, jagab teadmisi, nõuandeid ja soovitusi.

Lisainfo: klienditugi@ekspressmeedia.ee või tel 680 4444