Anne & Stiil on ajakiri tänapäeva naisele

Ajakirjast leiab põnevaid persoonilugusid, julgeid karjäärilugusid ja ülevaateid uusimatest trendidest nii toidu, tervise kui moe ja ilumaastikul. Ajakiri inspireerib ja julgustab naisi elama oma enese reeglite ja unistuste järgi.

SINU ELU. SINU REEGLID. SINA LOED.

"Igaühel meist on oma lugu"

Inga Lunge, Anne & Stiil, juuli 2020

“Tulge edasi, saun on veel soe, saate ka sauna minna!” hüüab Inga Lunge (39) jõekaldal asuva sauna terrassilt. Ta tervitab külalisi kui oma perekonda salapaigas, mida pole avalikkusele seni avanud.

Vihmase pühapäeva pärastlõuna, Viljandimaa, Linnu talu hoov. Taamal voolab Navesti jõgi, elumaja ees keset hoovi on suur telk – eile toimus siin Lungede suguvõsa kokkutulek. Külalised on äsja lahkunud, kuid pere­liikmeid sagib õues mitmeid, siin-seal longib neljakuune Berni alpi karjakoer Rolli, grill suitseb.

"Astu mugavustsoonist välja, usalda elu, see kõik on seda väärt!"

Brigitte Susanne Hunt, Anne & Stiil, september 2020

“Mul on maailma parim töö, ilus kodu, majanduslik kindlustatus ja väga äge suhe,” õhkab Brigitte Susanne Hunt (24) enesekindlalt. Ta särab.

Pead pöörduvad, kui ta intervjuuks kokku lepitud lõunarestorani sisse astub – Eesti seksikaima naise tiitli kannab ta igatahes ka argipäeval auga välja. Tema juuksed on glämmilt lokkis, ta kannab roosat miniseelikut, nappi toppi ja kõrgeid kontsakingi. Šikki mahukat käekotti. Tema näol pole grammigi meiki. Ta pulbitseb energiast. Brigitte Susanne on silmanähtavalt õnnelik, saanud täiel määral iseenda parimaks sõbrannaks.

„Kõik on võimalik, kui oled tark ja töökas ja nõus eesmärgi nimel vaeva nägema.“

Lauren Villmann, Anne & Stiil, august 2020

Aasta 2016, Laureni ja Taneli esimese kohtinguni oli jäänud umbes aasta. Mõlemad olid otsustanud osaleda Otepää-Elva poolmaratonil ja selle pea läbigi jooksnud. Enne finišeerumist ergutas spordipublik Tanelit, et ta jooksutee ikka lõpuspurdiga lõpetaks. Tanel pingutas. “Võtsin end kokku ja jooksin nii, et naisi ja lapsi lendas kahte lehte… Pärast meenus, et jooksingi ühest naisest mööda, ja mul oli tõesti väga piinlik,” meenutab mees.

Lisainfo: klienditugi@ekspressmeedia.ee või tel 680 4444