Maht 208 lk

Pehmekaaneline

Neljavärviline trükk

Formaat 145x210 mm

Müügil vaid koos Maalehega 22.11.–26.12.2018 Coopi kauplustes, Selverites ja Grossi poodides üle Eesti.

NB! Raamat ei ole saadaval kõikides poodides.

Maalehe aastaraamat on asjalik abimees nii oma tegemiste planeerimisel kui ka neile tagasivaatamisel, jagades asjakohaseid ja praktilisi nõuandeid igaks kuuks.


Maalehe aastaraamat on juba aastaid aidanud igapäevatöödes ja -toimetustes järge pidada. Seekordses aastaraamatus oleme püüdnud igaks kuuks anda just selles ajahetkes olulist nõu ja praktilisi juhiseid.


Aastaraamatus on sel korral rõhk käsitööl, meisterdamisel ja majapidamisel. Talvekuudel on rohkem aega käsitööd teha ja meisterdada. Selleks pakume uusi mustreid, häid ideid kudumiseks-õmblemiseks ja väiksemate puutööde tegemiseks. Kevadeks-suveks on vaja aeda ehitada maasikatorn ja teha lillekaste. Muidugi leidub aastaraamatus ka hüva nõu aianduse kõrghooajaks.


Sügis aga viib tegemised uuesti tuppa. Käsitöö, näpunäited toalillede hoolduseks ja ideed köögis toimetamiseks on sügishooaja märksõnad.


Traditsiooniliselt sisaldab aastaraamat üksikasjalikku kalendrit, kust ei puudu Thuni külvikalender soodsate külvi-, kasvu- ja koristusaegadega ning astronoomiline kalender kuu- ja päikesekalendri ning oluliste tähtpäevadega.


Oma tervise jälgimiseks ja märkmete tegemiseks saate endiselt kasutada kalendrisse paigutatud lahtreid.

Seega on Maalehe aastaraamat väärt abimees nii oma tegemiste planeerimisel kui ka neile tagasivaatamisel.

Maalehe Aastaraamat 2019

Endiselt sisaldub ka uues aastaraamatus isikliku tervise kalender – spetsiaalselt kujundatud rubriik, kuhu saab igapäevaselt üles tähendada oma isiklikke terviseandmeid, jälgida muutusi vererõhus, kehakaalus, pidada järge oma enesetunde ja vajalike rohtude üle. Tarvilikku lugemist leidub muudestki valdkondadest.

Lisainfo: klienditugi@ekspressmeedia.ee või 680 4444