Nr 1 toiduajakiri Eestis!

Telli ajakiri ja saad kingituseks 2 pakki Coffee People’i kohvi!

Kutsume Oma Maitse ajakirja tellijaid osalema CUPPING’U ürituse loosis!

Cupping võtab aega umbes 1,5 h ning koolitust viiakse läbi Coffee People'i röstikojas, kus lisaks kohvi maitsmisele saab tutvuda kohvi röstimisega.


Loosime tasuta osavõtu 10le Oma Maitse ajakirja tellijale.

Cupping on kohvisortide degusteerimisüritus, mis on mõeldud kohvist rohkem teada soovivatele inimestele, kes tahavad avardada oma kogemusi lõhnade ja maitsete maailmas. Teeme selgeks valdkonna algteadmised ja saame teada, kui halb on tegelikult nn tavakohv.

Kampaania tingimused:

1. Kampaania kestab 01.03–31.05.2019. 

2. Kampaania perioodil saavad uued Oma Maitse ajakirja tellijad kingituseks 2 pakki Coffee People’i kohvi (2x250 g). Kingitused paneb välja Coffee People. Kingituse saamiseks tuleb tellida Oma Maitse ajakiri 6 kuuks hinnaga 22,05 € või teha püsimakseleping (PML) hinnaga 3,95 €/kuus. 

3. Kohvi saab kätte peale tellimuse eest tasumist (PMLi puhul peale esimese makse laekumist) Ekspress Meedia klienditeenindusest aadressil Narva mnt 13, I korrus, E–R kell 8.30–17. Kohvi on võimalik tellida ka Smartposti pakiautomaati. Sel juhul tuleb tellimust tehes täpsustada, millisesse Smartposti pakiautomaati soovid kohvipakke saada. Smartposti teenuse tasub tellija (2,8 €).

4. Kampaania raames loositakse 03.06.2019 välja 10 inimest, kes saavad osaleda kohvisortide degusteerimise üritusel Cupping, mida korraldab Coffee People oma röstikojas, mis asub aadressil Sära tee 9/1, Peetri alevik, Rae vald, 75312 Harjumaa. 

5. Oma Maitse Cupping’u üritus toimub juunis 2019. 

6. Kampaanialoosis saavad osaleda kõik Oma Maitse ajakirja tellijad, kellel on 31.05.2019 seisuga kehtiv ajakirja tellimus ja kes on end kampaanialoosi registreerinud. Registreeruda saab aadressil omamaitse.ee/kohv.

7. Püsimakselepingu sõlminud lehetellijad osalevad loosis kolme häälega.

8. Võitjatega võetakse otse ühendust telefoni või e-posti teel ja nende nimed avaldatakse ka kampaanialehel aadressil www.omamaitse.ee. 

9. Lisainfo: klienditugi@ekspressmeedia.ee või tel 680 4444.

10. Tellides kampaania käigus Oma Maitse ajakirja, nõustud kampaaniatingimustega.

11. Kampaania käigus kogutakse tarbijalt järgmisi andmeid: nimi, telefoninumber ja e-posti aadress. Andmeid on vaja auhinna kättetoimetamiseks.

12. Andmete töötlejaks on AS Ekspress Meedia.