26.–28. september 2019

Eesti Näituste messikeskuses

Tallinnas

Maamajanduse kasulik kohtumispaik

Maaleht on nüüd juba üle 31 aasta pühendunud Eesti maaelule ja Eestimaa elule. Kandnud otse südames Eesti inimeste toimetamisi, hinnanud Eesti inimeste saavutusi, juurte juures olemist.


Maaleht ja Eesti Näitused on otsustanud ellu kutsuda Maalehe messi, mis toimub 26.–28. septembril 2019 Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses. See on nüüdisaegsete ja mitmekesiste logistiliste võimalustega keskus, mis võimaldab luua vahetuid B2B kontakte, annab seninägematut sünergiat eri kanalite ja meediumite vahel ning koondab suurt turgu.


Maalehe mess on koht, kus ettevõtjad saavad kasulikku infot ammutada ja jagada, koht, kus eksperdid tutvustavad eri sektorite uuenduslikke lahendusi. Õdus ja praktiline mess, mis kuulub 100% osalejaile endile.

Praktilisus

Maalehe mess pakub suhtlust eelkõige B2B suunal ja kasulikke otsekontakte ning tutvustab otsustajatele uusi efektiivseid lahendusi.

Aeg ja asukoht

Varasügis on parim aeg nii ilmastikuoludelt kui ka eelarve planeerimiselt ja arvestab ka hooajatööde kestust. September võimaldab osalejate hinnangul kokku hoida nii ettevalmistusaega kui ka osalemiskulusid.

Laiahaardelisus

Kombineeritud turundus ja väga mitmekesised reklaamivõimalused kõik ühest kohast! Võimaldame eksponentidele ja klientidele erinevaid pakette. Lisaks boksile pakume palju erinevaid reklaamivõimalusi nii enne messi kui ka messi ajal. Kajastame ja turundame messi kõikides oma kanalites ja eriväljaannetes, mis on ühtlasi Eesti suurimad.

Programm

Õdus keskkond ja tugevad programmid, mis kajastavad ulatuslikult eri sektorites pakutavaid tõhusaid lahendusi ning aitavad analüüsida turul toimuvat.

Eksponendile

Eesti Näituste messikeskus

Kontaktid

Osalustasu ja messipinna rendi arve väljastab Ekspress Meedia AS.

Arve standardstendi, erikujuliste stendide, lisatarvikute ja -inventari eest väljastab Eesti Näitused AS.

Tehnilised küsimused (sh stendid ja inventar): 

Eesti Näituste AS

Rano Normatova

tel 613 7450

e-post: rano@fair.ee

Arveldamine:

Pindade müük ja broneerimine: 

Ekspress Meedia AS

Maris Kaseväli

tel 56 827 712

e-post: maris.kasevali@ekspressmeedia.ee

Maksim Hrustaljov

tel 58 373 916

e-post: maksim.hrustaljov@ekspressmeedia.ee

Lea Seema

tel 55 43 433

e-post: lea.seema@ekspressmeedia.ee

Ekspress Meedia AS

Narva mnt 13, Tallinn

Äriregistri kood: 10586863

KORRALDAJAD:

Eesti Näitused AS

Pirita tee 28, Tallinn

Äriregistri kood: 10017313