Close

Eesti suurim kodukonkurss

1. aprill 30. september 2018

Konkurss on selleks aastaks lõppenud.

Tänavu juba viiendat korda toimuv konkurss on aidanud meie toimetustel jõuda imeilusate ja südamega loodud kodudeni üle Eesti. Kõik senised kohtumised kaunite kodude ja toredate inimestega on olnud äärmiselt südantsoojendavad ning neist on sündinud lood, mis on inspireerinud meid ennast ja kindlasti ka meie lugejaid.

 

Meie konkursi eesmärk on tunnustada inimeste oskusi, ilumeelt ning maitsekust oma kodu, aia ja koduümbruse rajamisel ja korrastamisel, samuti väärtustada maaelu ja maal elamist.

 

Ootame ka sel aastal rohket osavõttu ja oleks tore, kui kandidaate saabuks kõikjalt Eestist: saartest Peipsi ääreni.

KONKURSIST

Kauneim Maakodu 2018

Kauneim Moodne kodu 2018

PEAAUHINNAD

Gardest

kinkekaart

2000 €

kodu- ning aianduskeskus

Auhinnaks

Gardest

kinkekaart

2000 €

kodu- ning aianduskeskus

Auhinnaks

Gardest on peamiseks sihtkohaks kõigele kodu- ja aiatarvetega seonduvale. Eelkõige pühendutakse kõrgele tootekvaliteedile koos konkurentsivõimeliste hindadega, mida toetab ainulaadne ostukogemus ning kliendisõbralik ja professionaalne teenindus.

Gardest on Baltimaade suurim, uusim ja unikaalseim kodu- ning aianduskeskus

KATEGOORIAD

Bosch — loodud kestma 

Ehitus-, remondi- ja aiatööd Boschi tööriistadega – need on harrastajate tööriistad, mis pakuvad rõõmu! 

Boschi tööriistade puhul kasutate alati uusimaid tehnoloogilisi saavutusi, uusimad tooted on varustatud liitium-ioonakudega, mistõttu on tööriistad äärmiselt võimsad ja kerged.  

Boschi tööriistu on väga mugav hoida, kasutada ja nendega manööverdada, nii et saate kõik tööd majas ja aias tehtud senisest veel hõlpsamini.

Kauneim terrass

Auhinnaks firma Light24 500 € kinkekaart.

Light24 on kõikidele neile, kellel päevakorral valgustus ja valgustid.

Parimad hinnad, valgustite kiire ja turvaline liikumine ning garanteeritud varuosad ja järelhooldus on teinud Light24-st usaldusväärse ja hinnatud partneri nii praegustele kui tulevastele klientidele.

Kauneim köök

Auhinnaks firma Arens 500 € kinkekaart. 

Arens on köögimööblit tootnud alates 1992. aastast.

Nende aastate jooksul on toodetud rohkem kui 100 000 kööki. Ettevõtte kiire arengu ja toodete kõrge kvaliteedi tagab pidev tootearendus, tehnoloogiline innovatsioon ja personali pidev täiendõpe. 

Kauneim magamistuba

Auhinnaks firma Rave Mööbel 500 € kinkekaart.

Rave Mööbel

Ligi 100 töötajaga väikeettevõttes valmib Läänemaal — looduslikult kaunites kohtades Varikul ja Paralepas — üle mitme tuhande voodi ja diivani kuus.  Pikaaegsed kogemused mööbli tootmise ja projekteerimises juba üle kahekümne aasta, väga lai mudelivalik erinevates hinnakategooriates. 

Saab tellida sobiva pehmuse ja disainiga tooteid ning valida sobiv kattematerjal üle tuhande erineva kanga seast. Tootevalikusse kuuluvad erinevates mõõtudes diivanid, diivanvoodid, nurgadiivanid,

tugitoolid ning voodid ja madratsid. 

Kauneim vannituba

Auhinnaks firma Balteco 500 € kinkekaart.

Balteco on erakapitalil põhinev tootmisettevõte, mis alustas tegevust juba 1990. aastal.

Põhitegevus on lihtvannide, kivivannide, massaaživannide, dušikabiinide, aurusaunade, dušipaneelide,

dušiseinte ja mini-basseinide tootmine ning turustamine. Tänaseks on Baltecost kujunenud Põhja-Euroopa suurim vannitootja ja mitmetest innovaatilistest uuendustest on tänaseks saanud

standard teistele Euroopa tunnustatud tootjatele.

Kauneim elutuba

Auhinnaks firma ISKU mööbel 500 € kinkekaart.

Isku on rahvusvaheline mööblitootmiskontsern, mis alustas Eestis 1993. aastal. 

Isku toodab ja müüb kvaliteetmööblit nii kodu sisustamiseks kui kontorite kaunimaks ja mugavamaks seadmiseks.

Isku sisearhitekt aitab ka mööbli valikul ja ruumide sisustamisel, ning kui sisekujunduslik osa saab läbi, transpordib Isku teie valitud mööbli kohale ning paigaldab selle.

Kauneim lastetuba

Auhinnaks fotosessioon tunnustatud fotograaf Marilin Leenurmiga. Fotosessiooniks erinevad riiete komplektid firmalt River Island. Lisaks saab võitja valida ühe pildistamisel olnud komplektidest endale. 

Auhinna väärtus kokku 500 €.

River Island

River Islandi lasteosakond pakub turul unikaalset kontseptsiooni „mini-me“, kus laste rõivakollektsioonis on paljud tooted üks-ühele sarnased täiskasvanute omadega.

Kauplused asuvad Ülemiste keskuses ja Viru keskuses ja lastekollekstiooni pakutakse 0-12 aastastele poistele ja tüdrukutele. River Island on Briti tänavamoe lipulaev ja Eestis alates 2014. aastast.

Marilin Leenurm on tunnustatud laste- ja perefotograaf, kes on tegelenud fotograafina peaaegu 10 aastat. Aastate jooksul on tema kaamerasilma eest läbi käinud sajad lapsed ja pered. 

Marilin Leenurm