Close

Kontsert on välja müüdud!

ESITLEB

Kadri Voorand on džässmuusik, laulja ja helilooja, kelle muusika varieerub tänapäeva džässist popi ja folgini. Tema muusika on sümbioos siirast emotsioonist, improvisatsioonist ja lõbusast meeleolust.


4. detsembri kontserdil tulevad ainult ühel õhtul esitusele kogu Adele'i loomeperioodi mängituimad hitid, mida tippmuusikud Eesti parima naisartisti juhtimisel omas võtmes tõlgendavad. Samuti on plaanis väike muusikaline üllatus. Kontserdile annavad lihvi Eesti ja Soome muusikute ning produtsentide raudvara, kus teiste seas astuvad lavale Petteri Hasa, Erki Pärnoja, Joel Remmel ja Mihkel Mälgand.


Laupäevaleht LP on mahukas ja sisukas nädalavahetuse leht, mille teemadering ulatub teadussaavutustest pere ja suheteni, tehnoloogiast toidu ja moeni, reisimisest disaini ja spordilugudeni. Leht räägib lugusid, mis ei jäta ükskõikseks kedagi ning mis annavad inspiratsiooni, panevad arutlema ja unistama. Igal nädalal kõnetavad lugejaid persoonid, kes on elus üht-teist saavutanud ja kel on öelda midagi tähtsat.

4. detsembri kontserdini jäänud

DAYS
HOURS
MINUTES
SECONDS

Lisainfo: klienditugi@ekspressmeedia.ee / 680 4444